O firmie

Firma nasza działa na rynku już od 2000 roku. Jesteśmy firmą usługową specjalizującą się w budowie dachów oraz wszelkich ich remontach. Mamy za sobą wiele wybudowanych i wyremontowanych dachów, począwszy od małych kończąc na dużych. Prowadzimy również stały serwis i konserwacje dachów.

Nasza Firma zajmuje się również wykończeniami wnętrz, adaptacją poddaszy na pomieszczenia użytkowe. Przeprowadzamy remonty pomieszczeń mieszkalnych, usługowych, biurowych czy magazynowych, jak i użytkowych takich jak sklepy, restauracje, bary, wszelkiego rodzaju zakłady usługowe.

Przykładamy dużą wagę do wykonywanych prac budowlanych jak i do bezpieczeństwa i zachowania wszelkiej ostrożności. Posiadamy szeroką wiedzę na temat budowy dachu jak i stosowanych pokryć dachowych technik ich stosowania jak i montażu. Służymy pomocą i doradztwem w tym zakresie. Posiadamy doświadczenie w doborze materiałów ich znajomością i służymy pomocą pod tym względem dla klienta. Zaufało nam wiele Firm jak również osób prywatnych korzystających z naszych usług.

Wiemy ponadto, że czas dla klienta jak i nas jest bardzo ważny, dlatego staramy się wykonać zleconą nam prace w jak najszybszym terminie nie obniżając jakości wykonania, ponadto na wykonane prace dajemy Gwarancję. Oferujemy również serwis i konserwacje dachów na obiektach czy zwykłych domach.

Dla nas najważniejszy jest Klient i jego zadowolenie z powierzonych nam prac. Wykonując dane zlecenie budowlane stajemy się odpowiedzialni za jego bezpieczeństwo podczas użytkowania przez niego wyremonto-
wanych pomieszczeń, dachu czy budynku.

Wręczając dokument Gwarancyjny staramy się by Nasz klient miał dzięki temu poczucie bezpieczeństwa, jak i spokoju, że wykonane prace budowlane posłużą mu przez wiele lat a Dokument ten sprawia że nasza firma staje na wysokości zdania.

Każdy pracownik jest szczegółowo zapoznawany z planem Robót jak
i planami konstrukcyjnymi. Przeszedł szkolenia w zakresie pokryć dachowych w najnowszych technologiach. Nasza firma co roku bierze udział w szkoleniach budowlanych organizowanych w całej Polsce raz
do roku każdy pracownik przechodzi takie szkolenie.

Dysponujemy dwiema Brygadami pracowników rozdzielonych tak, aby jedna z nich zajmowała się tylko Pokryciami dachowymi oraz konstrukcjami dachowymi a druga wykończeniami wnętrz, remontami pomieszczeń mieszkalnych jak i przystosowywaniem pomieszczeń magazynowych na pomieszczenia mieszkalne, biurowe czy sklepowe.

Wszelkiego rodzaju wykonane przez nasza firmę obmiary, doradztwo
jak i wstępny kosztorys dla danego klienta jest darmowy. Staramy się zawsze służyć naszym klientom jak najlepiej by byli pewni wyboru naszej firmy i czuli że powierzone nam prace będą wykonane z należytą starannością.

Czego dowodem dla nas jest uśmiech oraz zadowolenie klienta.


Firmy, z którymi współpracujemy
: